Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Żel Pink - Nowa Formuła 30g

ŻEL ACTIV PINK W NOWEJ, ULEPSZONEJ FORMULE !

Żel Pink nowa formuła – modelujący, gęsty, mleczno - różowy, o wzmocnionym, bardziej intensywnym kolorze, samopoziomujący, jednofazowy. Pięknie podkreśla naturalny kolor płytki paznokcia. Idealnie nadaje się do stylizacji french, nadając naturalny wygląd. Dowiedz się więcej

67,00 zł 63,65 zł (netto: 51,75 zł)

Pełny opis

Żel jest następcą słynnego, niezawodnego żelu PINK!

Udoskonalona formuła sprawia że żel jest bardziej elastyczny i co najważniejsze nie powoduje uczucia pieczenia podczas utwardzania w lampie!!!


Charakterystyka żelu :
- niesamowita przyczepność do naturalnej płytki
-
łatwość nakładania
- szybki czas utwardzania ok120s
- łatwość obróbki
- trwałość
- wysoki połysk
Żel idealnie nakłada się na:
- naturalny paznokieć - można je stosować zarówno na dłonie jak i na stopy
- na tips
- na formę
Żele ACTIVESHOP są szczególnie polecane dla kobiet,  które potrzebują mocnego i bardzo odpornego żelu ze względu na  prowadzony aktywny tryb  życia ( uprawiane sporty ) i wykonywany zawód ( np. pisanie na klawiaturze, prace fizyczne )

Co wyróżnia żel Pink Nowa Formuła ACTIVESHOP?
Połączenie kompozytów akrylu i opatentowanej formuły A-V1  sprawiło, że żele ACTIV są niezwykle mocne i  trwałe. Zastosowanie kompozytów i  formuły AC-V1 umożliwiło użycie techniki warstwowej  (położenie warstwy żelu, utwardzenia, wymodelowanie i położenie kolejnej  warstwy). Ponadto powierzchnia jest bardzo plastyczna i podatna na formowanie. W żelach ACTIV wyeliminowano porowatość żelu, a powierzchnia jest idealnie gładka.

 

Ceny przesyłek

DOSTAWA KURIERSKA K-EX EXPRESS- WPŁATA NA KONTO:
18,00 zł
DOSTAWA KURIERSKA K-EX EXPRESS- POBRANIE:
23,00 zł

Formy płatności

płatność przy odbiorze
płatność przelewem
zakup na raty

Podziel się swoją opinią Żel Pink - Nowa Formuła 30g

Jeśli już posiadasz ten produkt - podziel się swoimi wrażeniami. Czy decyzja o zakupie była słuszna? Napisz o swoich doświadczeniach - zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Dziękujemy!

ilość odwiedzin: 1058

Podobne produkty

Żel Clear - Nowa Formuła 30g

Żel Clear - Nowa Formuła 30g

ŻEL ACTIV CLEAR W NOWEJ, ULEPSZONEJ FORMULE !

...

ŻEL ACTIV CLEAR W NOWEJ, ULEPSZONEJ FORMULE !

Udoskonalona formuła sprawia że żel jest bardziej elastyczny i co najważniejsze nie powoduje uczucia pieczenia podczas utwardzania w lampie!!!
Żel Clear nowa formuła- modelujący, gęsty, przeźroczysty, jeszcze bardziej klarowny żel, samopoziomujący, jednofazowy.

67,00 zł

sprawdź

Żel EXTRA SEAL 15 ml.

Żel EXTRA SEAL 15 ml.

Żel o bardzo wysokim połysku bez przemywania, utwardzony...

Żel o bardzo wysokim połysku bez przemywania, utwardzony bezpośrednio po wyciągnięciu z lampy. Obecnie jest to najlepszy żel wykańczający w USA.

25,00 zł

sprawdź

Żel CLEAR 15 g KULA

Żel CLEAR 15 g KULA

Żel ACTIV CLEAR modelujący gęsty. Najlepszy żel na...

Żel ACTIV CLEAR modelujący gęsty. Najlepszy żel na świecie w niezmienionej formule od 18 lat! Niezawodny żel dla każdej klientki, doskonale radzą sobie z nim zarówno Panie profesjonalistki, jak też uczące się dopiero zawodu tipserki. Żel ten otrzymał tytuł "NR 1 NA ŚWIECIE" w USA

44,99 zł

sprawdź

ŻEL GOLD plus 30G

ŻEL GOLD plus 30G

Jednofazowy modelujący średnio gęsty, opracowany w...

Jednofazowy modelujący średnio gęsty, opracowany w laboratoriach USA, żel nowej generacji charakteryzuje się doskonałymi właściwościami przylegania do naturalnej płytki paznokcia, nie szczypie podczas procesu utwardzania, samopoziomujący

49,99 zł

sprawdź

Żel PINK 30g

Żel PINK 30g

Modelujący gęsty, różowy budyniowy. Niezawodny żel dla...

Modelujący gęsty, różowy budyniowy. Niezawodny żel dla każdej klientki, doskonale radzą sobie z nim zarówno Panie profesjonalistki, jak też uczące się dopiero zawodu tipserki. Żel ten otrzymał tytuł "NR 1 NA ŚWIECIE" w USA. Nie szczypie podczas procesu utwardzania, samopoziomujący, jednofazowy.

65,00 zł

sprawdź

Żel KAMUFLAŻ ( cover pink ) 15g

Żel KAMUFLAŻ ( cover pink ) 15g

Jedyny rodzaj żelu kryjącego wszelkie niedoskonałości...

Jedyny rodzaj żelu kryjącego wszelkie niedoskonałości naturalnej płytki paznokcia. Idealnie imituje naturalny, różowy kolor paznokci oraz perfekcyjnie kamufluje odstęp pomiędzy paskiem "frencha" a naturalną płytką. Optycznie wydłuża palce. Nie szczypie podczas procesu utwardzania, samopoziomujący, jednofazowy.

45,00 zł

sprawdź

FIBERGEL 15 g ( fiberżel )

FIBERGEL 15 g ( fiberżel )

Żel specjalnie stworzony dla kobiet aktywnych. Niezawodny...

Żel specjalnie stworzony dla kobiet aktywnych. Niezawodny produkt, który dzięki technice łączenia żelu z jedwabiem pozwala otrzymać efekty jakich oczekują najbardziej wymagające klientki. Wyjątkowo mocne paznokcie przy zachowaniu ich naturalnej grubości - bezbarwny.

50,00 zł

sprawdź

Żel Pink - Nowa Formuła 30g

Żel Pink - Nowa Formuła 30g

ŻEL ACTIV PINK W NOWEJ, ULEPSZONEJ FORMULE !

...

ŻEL ACTIV PINK W NOWEJ, ULEPSZONEJ FORMULE !

Żel Pink nowa formuła – modelujący, gęsty, mleczno - różowy, o wzmocnionym, bardziej intensywnym kolorze, samopoziomujący, jednofazowy. Pięknie podkreśla naturalny kolor płytki paznokcia. Idealnie nadaje się do stylizacji french, nadając naturalny wygląd.

67,00 zł 63,65 zł

sprawdź